Робота в компанії

Восторг — одна з лідируючих мереж супермаркетів міста Харків. Наш колектив — це згуртована команда професіоналів. У неї входять не тільки досвідчені фахівці, а й молоді кадри.

Ми розвиваємося разом, ставимо нові цілі і разом до них йдемо. Компанія завжди рада вітати нових співробітників, і готова надати найвигідніші умови праці. Якщо ви хочете стати частиною дружного і згуртованого колективу, тоді ми з радістю чекаємо Вас.

Компанія ВОСТОРГ гарантує:


офіційне плацевлаштування

стабільну оплату праці

повний соціальний пакет

дисконтну карту співробітника

професійне навчання

реальні перспективи кар'єрного росту

Відкриті вакансії


Пекар-майстер

Пекар-майстер

Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року, вміння працювати з різними видами тіста. Любов до кондитерського мистецтва і здатність до творчості - Ваша незаперечна перевага.

Кухар 5-го розряду

Кухар 5-го розряду

Досвід роботи від 2 років на аналогічній посаді, вміння готувати гарячі страви. Любов до кулінарії і здатність до творчості - Ваша незаперечна перевага!

Продавець-консультант

Продавець-консультант

Енергійність, ввічливість, комунікабельність. Досвід роботи від 0.5 року на аналогічній посаді - Ваша перевага! Вітається знання в області роздрібної торгівлі та продуктів харчування, навички роботи з комп'ютером.

Касир

Касир

Відповідальність, ввічливість, комунікабельність. Досвід роботи від 0.5 року на аналогічній посаді - Ваша перевага! Вітається досвід роботи з POS системою, оформлення касової документації, навички роботи з комп'ютером і сканером штрих-коду.

Охоронець

Охоронець

Відповідальність, компетентність в сфері охоронної діяльності, з досвідом роботи на аналогічній посаді від 0.5 року, умінням коректно спілкуватися з людьми і вирішувати конфліктні ситуації.

Заявка на вакансію


Вкажіть Ваше ім'я
Номер телефону слід вказати в форматі +38(0XX)XXX-XX-XX
Виберіть вакансію зі списку

Консультації з інспекторами відділів кадрів Ви можете отримати з 14:00 до 18:00 за телефонами:

(057) 766 76 80 (вул. Клочківська, 134Б)
(057) 766 15 67 (пр. Московський, 274В)