Рибний маркет "FreshFish"

Рибний маркет Fresh Fish: основа здорового харчування


Логотип маркета "FreshFish"

На першому поверсі наших супермаркетів ми пропонуємо вам відвідати маркет Fresh Fish. Він надає величезний вибір річковий і морський риби, живої та замороженої, мідії, креветки та інших делікатесів. Ми ретельно і копітко працюємо над тим, щоб на прилавки потрапляла тільки якісна і тільки свіжа продукція. Менеджери ведуть посилений контроль над поставками. У нас ви зможете придбати різноманітні види рибної продукції.

Живу рибу при вас зловлять і почистять. Наші кухарі приготують за унікальним рецептом напівфабрикати сибаса, доради і стейка форелі. Fresh Fish має власну коптильню, тим самим підкреслює свою унікальність і різноманітність смаків. Копчення здійснюється виключно на вільхових стружках. Ми дбаємо про те, щоб на ваш стіл потрапляли тільки свіжі і якісні риба і морепродукти.

Fresh Fish пропонує купити свіжу рибу в охолодженому стані або з додатковою обробкою. Крім сьомги, дорадо, сибаса, тунця, форелі і окуня, ви зможете купити креветки, мідії, кальмари, устриці і восьминогів. Fresh Fish старанно працює над тим, щоб делікатеси, свіжа червона і біла риба завжди були на вашому столі!