Відділ "Gourmet"

Відділ "Гурме"


Найкращі пропозиції

Пляшка вишуканого вина або віскі - цінний і бажаний подарунок для кожного. Відділ «Гурме» в супермаркеті Восторг - це багатий асортимент елітних напоїв, унікальні колекції і рідкісні алкогольні зборів. Купити елітний алкоголь в Харкові ви зможете з усіх куточків світу.

За адресою ул.Клочковская, 134Б - щодня з 11:30 до 21:00 Ви можете скористатися послугами Сомельє, який допоможе кожному підібрати напій до столу або в подарунок.

В асортименті відділу «Гурме»:

  • вина популярних і рідкісних торгових марок;

  • шампанські та ігристі вина;

  • коньяки;

  • односолодовий віскі.

У каталозі зібрані унікальні колекції напою, які відрізняються насиченим і яскравим смаком. Ви зможете купити віскі прямо від виробника.

Покупцям запропоновані не тільки дорогі варіанти, але і напої за доступними цінами і з високим рейтингом.

Вирішили, що пора почати розбиратися у винах або хочете зробити подарунок другу? Тоді відділ «Гурме» супермаркету Восторг пропонує різноманітний вибір на будь-який смак і бюджет. Широка географія поставок алкоголю розширить ваші смакові пізнання.

Ми з радістю надаємо вам можливість скористатися вигідними акційними пропозиціями, щоб ваші покупки приносили ще більше задоволення. Відділ «Гурме» з радістю надає вам якісні елітні спиртні напої за приємними цінами.

«Гурме» співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, вся продукція перевірена і сертифікована. Ми намагаємося постійно оновлювати асортимент, щоб відкривати для вас все нові грані смаку.