Восторг

Фермерські Продукти


Фермерські продукти: натуральність в кожному товарі

Ми гарантуємо безпеку і якість. Натуральні та екологічно чисті продукти - це гарантія здоров'я і відмінного самопочуття.

Фермерська продукція проходить ретельну перевірку на відповідність встановленим нормам і вимогам. Сири або м'ясо без добавок - це реальність разом з супермаркетом Восторг. Купити натуральні продукти ви зможете в фермерському відділі.

Супермаркет співпрацює тільки з тими виробниками, які використовують природні технології вирощування всіх інгредієнтів. Всі товари проходять перевірку і ретельно відбираються фахівцями перед тим, як потрапити на прилавок. Фермерські продукти у Восторг відповідають всім санітарним нормам і критеріям. Це повністю натуральні вироби, в складі яких відсутні харчові добавки (барвники, підсилювачі смаку). Асортимент оновлюється щодня, налагоджені сезонні поставки. Всі товари на прилавку - ТІЛЬКИ СВІЖІ.

Робочий персонал кожен день перевіряє термін придатності, утилізуючи харчові продукти після його закінчення. Фермерські товари у Восторг - натуральні вироби, які вирощуються в природному середовищі.

Супермаркет працює виключно з перевіреними фермерами, що дозволяє купити екологічно чисті продукти навіть посеред галасливого міста. Дозвольте собі є натуральне!