Відділ "Кулінарія"

Відділ "Кулінарія"


Сучасний ритм життя не дозволяє витрачати масу часу на приготування чогось смачного і цікавого. Але ж так хочеться побалувати себе і свою сім'ю. Відділ кулінарії супермаркетів Восторг пропонує різноманітні готові страви, які прикрасять ваш вечірній стіл.

У відділі кулінарія можна придбати страви власного приготування і різноманітну випічку, що виготовляється тільки з натуральної сировини без добавок від кращих постачальників і фермерів.

Кулінарія в супермаркетах Восторг - це оптимальний спосіб не витрачати на приготування більше п'яти хвилин. Досить розігріти вже готові страви і провести час з рідними після робочого дня.

У нашому відділі надані м'ясні і рибні делікатеси, різноманітні види салатів - від легких дієтичних на йогуртових заправках до ситних м'ясних, різноманітні види гарнірів - від простих до приготованих нашим бренд шефом. Також в меню ви знайдете страви для правильного харчування. Ви маєте можливість отримати вже скомпоновані нашими фахівцями набори з підрахованими калоріями і збалансованим співвідношенням білків, жирів і вуглеводів. У виробництві використовуються тільки свіжі та екологічно чисті продукти.

Крім усіма улюблених страв, в асортименті представлені унікальні частування з морепродуктами та ікрою. Кулінарія працює весь день, тому за свій обід або вечерю можете не переживати. Різноманітність варіацій дозволяють кожному підібрати частування за смаком.

Витратьте свій час на безцінні моменти з родиною, а кулінарія подбає про вашому столі!