Взаємовигідне партнерство

Взаємовигідне партнерство


ТОВ "Восторг" запрошує партнерів приєднатися до взаємовигідної співпраці, об'єднавши сумлінну практику і стандарти ведення бізнесу. Для зручності співпраці і забезпечення прозорості критеріїв відбору постачальників, в компанії розроблені стандарти вибору постачальників, що докладно описують принципи відбору нових партнерів і прийняття рішень про продовження співпраці з нинішніми.

Розгляд комерційної пропозиції, спрямованної у відповідності з викладеними вимогами в розділі «Вимоги до Постачальників», проводиться протягом 14 банківських днів.

Для оптимізації роботи відділу закупівлі та спрощення взаємодії між постачальниками та менеджерами відділу закупівлі, спілкування з приводу комерційних пропозицій і поточній роботі необхідно здійснювати по електронній пошті.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ОБГОВОРЮВАТИ УМОВИ РОБОТИ ТА РОЗГЛЯД КОМЕРЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ПО ТЕЛЕФОНУ, Т.К. КОМПАНІЯ НЕ МОЖЕ БРАТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПОТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ АБО ВИКОНАННЯ УСНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ.

Єдиний адреса для передачі комерційних пропозицій reception@vostorg.ua

Протягом 7 днів після відправки комерційної пропозиції, менеджер, який веде дану групу товару (далі менеджер напрямку), відповідає на отриману пропозицію. Надалі, спілкування із взаємодії з менеджерами, ведеться строго по електронній пошті.

Обговорення питань, які не можуть бути дозволені по електронній пошті за поточну роботу та нові пропозиції, відбувається в процесі переговорів.

Переговори проходять за участю менеджера із закупівлі та начальника відділу закупівлі. Переговори призначаються через менеджера напрямку із закупівлі заздалегідь, мінімум за тиждень до дати проведення переговорів, для чого постачальник відправляє менеджеру по закупівлі запит на проведення переговорів і питання, які він вважає за потрібне обговорити на переговорах. Менеджер напрямку відправляє постачальнику інформацію по даті і часу переговорів.

Переговори проходять за адресою:

м Харків, вул. Клочківська, 134-Б, 2-й поверх.

Час проведення переговорів - не більше 1,5 годин. У разі, якщо Сторони не змогли обговорити всі питання, що цікавлять або не дійшли згоди, призначаються повторні переговори за аналогічною схемою.

Сподіваємося на продовження взаємовигідного співробітництва!