Програма лояльності
Програма лояльності

Програма лояльності


БОНУСНАЯ ПРОГРАМА

VOSTORG FAMILY

реальна економія за Ваші покупки

Правила програми лояльності «VOSTORG FAMILY»


Програма лояльності «VOSTORG FAMILY» —  це програма, що дозволяє постійним покупцям накопичувати бонуси за покупки товарів в мережі супермаркетів «Восторг» та маркеті «Delight», використовувати бонуси для оплати товарів, а також купувати товари за цінами спеціальних пропозицій.

Ціни спеціальних пропозицій діють тільки для учасників програми лояльності «VOSTORG FAMILY». Всі ціни зі спеціальними пропозиціями позначені цінниками «Супер-Ціна».

Програма діє з 01.01.2021 року.

Як накопичуються бонуси

Кількість отриманих бонусів залежить від частоти і суми Ваших покупок. Кожен раз, коли Ви робите покупки в мережі супермаркетів Восторг (включаючи відділи «Зоотовари» і «Квіти»), маркетах Fresh Fish та маркеті Delight - Ви накопичуєте бонуси.

На Ваш рахунок автоматично зараховується сума бонусів, пропорційна вартості Вашої покупки.

Повна сума бонусів складається з постійних і додаткових бонусів.

Постійні бонуси 

Постійні бонуси нараховуються на всю суму покупки від 1 грн. Для розрахунку береться підсумкова сума «До оплати» з урахуванням усіх діючих знижок і акцій, при цьому діє правило:

100 грн = 1 бонус

Додаткові бонуси

За всі покупки вчинені протягом місяця, один раз на місяць нараховуються додаткові бонуси за попередній місяць, за кожні накопичені:

5 000 грн — 30 бонусів
10 000 грн — 50 бонусів

Суму нарахованих бонусів і суму бонусів за Вашу поточну покупку можна побачити в чеку. Нарахування основних бонусів відбувається протягом доби. Додаткові бонуси нараховуються протягом місяця.

 

Як можна використовувати бонуси

Ви зможете вигідно використовувати бонуси, сплативши ними свої покупки до 30% від суми чека. При оплаті товарів бонусами, сума використовувана для оплати списується з Вашого бонусного рахунку. Можливо повне або часткове списання бонусів, за бажанням клієнта.

1 бонус = 1 грн

Розрахунок бонусами можливий тільки в мережі супермаркетів "Восторг", маркетах "Fresh Fish" і маркеті "Delight" при пред'явленні штрихкоду дисконтної карти.

Додаткові умови:

1.    Дисконтна карта є іменною і не може передаватися третім особам в результаті дарування, продажу, передачі в тимчасове користування відповідальність лежить на власника карти.
2.    У разі псування (втрати, крадіжки) Дисконтної карти, Власник картки зобов'язаний негайно повідомити про це адміністрацію мережі супермаркетів "Восторг".
3.    Бонуси не використовуються на тютюнові вироби (сигарети, тютюн, сигари) і алкоголь нижче вартості мінімальної роздрібної ціни
4.    У разі повернення товару, сплаченого Бонусами, власнику VIP Карти повертаються сплачені кошти; використані Бонуси відновлюються на бонусний рахунок (через добу); нараховані за покупку Бонуси анулюються. При поверненні частини покупки використані Бонуси відновлюються пропорційно сумі повернення.
5.    Обнулення бонусів відбувається від кожного останнього зарахування бонусів на рахунок, через 90 календарних днів.
6.    Умови для власників пенсійних карт: з 7.00 до 12.00 додатково надається знижка до 12% від роздрібної ціни і нараховуються бонуси на покупки. В інший час карта працює за умовами бонусної системи лояльності.

Ви можете оплачувати Бонусами будь-які товари, крім:

  • тютюнових виробів (сигарети, тютюн, сигари);

  • алкоголь.

Орендарі супермаркетів в бонусної програмі не беруть участь.

THE GOURMET CLUB

THE GOURMET CLUB

Ласкаво просимо до клубу Gourmet!
Концепція клубу Гурме розроблена саме для Вас, щоб Ви отримували максимум переваг та бонусів!

Тепер Ви можете отримувати:

  • Персональну знижку до - 20% на алкоголь
  • Персональні пропозиції
  • Накопичувати та розраховуватися бонусами

Картка видаеться при умови здійснення покупки алкогольних напоїв на суму від 1500 грн. 

Дисконтна карта VIP-клієнта ВОСТОРГ

Дисконтна карта VIP-клієнта ВОСТОРГ

Для отримання дисконтної картки необхідно зробити одноразову покупку на суму від 500 грн і заповнити "Анкету покупця" у адміністратора торгового залу в будь-якому супермаркету мережі "Восторг".

Дисконтна карта ДИЛАЙТ

Дисконтна карта ДИЛАЙТ

Для отримання дисконтної картки необхідно зробити одноразову покупку на суму від 500 грн і заповнити "Анкету покупця" у адміністратора торгового залу маркету "Delight".

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА

Наша турбота про соціально
незахищених категоріях населення

Правила програми лояльності для соціальних карт

Соціальна дисконтна картка дозволяє отримувати знижку до -12% (-15% - під час дії акції для власників соціальних карток) на покупки з 7.00 до 12.00 (22.00 – під час дії акції для власників соціальних карток) у мережі супермаркетів «Восторг» та гастромаркеті «Дилайт».

Соціальна дисконтна карта

Соціальна дисконтна карта

Соціальна дисконтна карта надається безкоштовно всім пенсіонерам і інвалідам. Для отримання дисконтної картки необхідно звернутися до адміністратора торгового залу в будь-якому супермаркеті мережі "Восторг", пред'явити будь-який документ, що засвідчує соціальний статус і заповнити "Анкету покупця".

Супутні умови

Всі перераховані вище типи дисконтних карт діють у всіх супермаркетах "Восторг" і в маркеті "Ділайт" за умовами, прийнятими в даних торгових точках.

Інформація про кількість накопичених бонусів присутня в касовому чеку, за умови здійснення покупки з дисконтною карткою.

Загублену або зіпсовану дисконтну карту покупець, по бажанню, може замінити на нову із збереженням накопичених бонусів, але за умови наданої вірною інформації про персональні дані.

Адміністрація супермаркетів "Восторг" і маркету "Ділайт" залишає за собою право вносити зміни в умови діючої дисконтної програми.