Про компанію

Про компанію


Мережа супермаркетів європейського рівня

Восторг — мережа супермаркетів європейського якості, яка постійно розвивається. Наші супермаркети мають зручне розташування і працюють з 7.00 до 24.00, а маркет "Дилайт" відкритий для вас цілодобово. Асортимент товарів задовольнить навіть найвибагливішого клієнта. Роки роботи команди Восторг зможе оцінити кожен.

На полицях наших торгових площ представлена продукція тільки високої якості, яка проходить ретельний відбір і перевірку. Супермаркет "Восторг" надає широкий асортимент продуктів харчування від відомих торгових марок.

Співробітники постійно контролюють свіжість і якість продуктів, що поставляються. Перш ніж потрапити на наші вітрини, товар проходить у професійному доборі досвідченими менеджерами. Всі товари перевіряються на наявність нітратів і сертифікатів.

Ми ретельно підбираємо персонал, що б клієнти завжди отримували якісне обслуговування. Співробітники проходять висококваліфіковану підготовку, вони зможуть відповісти на питання, що цікавлять Вас і з задоволенням допоможуть з вибором товарів і послуг. Адміністрація компанії завжди залишається на зв'язку з клієнтами, оперативно реагуючи на зауваження і пропозиції.

У Восторг можна не тільки зробити покупки, але і з задоволенням відпочити. У нашому кафе "Дилайт", з затишною атмосферою, ми завжди раді прийняти гостей.

Мережа супермаркетів "Восторг" пропонує відвідати наш гастрономічний маркет "Дилайт". Тут ви зможете не тільки придбати продукти, а й насолодитися приємним ароматом кави або чаю в нашому кафетерії, спробувати на смак натуральне морозиво Frozen або Frozen йогурт, а також випити стаканчик натурального фрешу.